Cviko 🎤 úkol 5 🎤 scénář pro webinář

Moje téma pro podcast byly digitální kompetence, dále s nimi pracuji i ve webináři.


Vkládat do WordPressu tabulku, pokud si ji člověk nenapíše v html, je docela obtížné, omlouvám se za tenhle pa-formát rádoby obrázku. Pro představu snad bude stačit. 🙂

V prvním sloupci mám vyznačenou zhruba část tématu, které se věnuji, tj. vlastně fázi webináře. Druhá část ukazuje, co se zrovna objevuje na obrazovce studentům (řečník, anketky ad.). Třetí část jen velmi lehce naznačuje co dělá řečník (prosím, uvedená přímá řeč zde samozřejmě nemá ukazovat plný text, nemyslím, že u webináře dává smysl si psát slovo od slova :), případně co dělají studenti. Čtvrtá část, obsah prvků, vlastně popisuje, co se děje na screenu, pokud tam není řečník (znění otázek do anketky, otázka do chatu, co je na screen recordingu). Poslední, support, jsou instrukce pro admina.

Namyšlená doba na webinář je zhruba 10 minut. Nakonec jsem využila anketky, chat, zvedání rukou (prvek v Adobe), ANO/NE (prvek v Adobe), screenrecording a sebe. Těžko se mi posuzuje, zda je to zbytečně překombinované (tuším, že ano, minimálně pro začátečníka webinářů :).

tabulka.jpg

3 thoughts on “Cviko 🎤 úkol 5 🎤 scénář pro webinář

 1. Ahoj,
  super zpracovaná příprava. „Pa-formát rádoby obrázku“ je náhodou super, přehledný a snadno pochopitelný. Obzvlášť se mi líbí, jak vtahuješ studenty do „děje“.

  Nejsem si jistá, jak velká skupina studentů by se webináře účastnila, ale pokud by jich bylo více, tak než všichni zareagují a ty nebo support vyhodnotíte reakce, mohli byste možná nevyjít s časem – předpokládaných 10 minut, což samozřejmě není zase takový problém, jen by bylo fajn na to v reálu případně myslet.

  Nesouvisející, ale super jsou ikonky mikrofonů v odkazu i názvu stránky. 🙂

  Měj se pěkně
  Domča

  Like

 2. Ahoj Hani 🙂 znova super spracovanie, vidno, že si puntičkár a nechávaš si na veciach záležať aby boli top 🙂 Veľmi sa mi páči spracovanie tvojej tabuľky, je to prehľadné, predstaviteľné a realizovateľné, čo sú podľa mňa tri základné aspekty úspechu 🤔 Nemám čo vytknúť 😉

  Like

 3. Ahoj,
  Tvoje zpracování přípravy vnímám jako jedno z nejlepších co jsem viděl a moc se mi líbí. K poznámce hned na začátku, nemyslím že by to muselo být nutně překombinované, ale trošku se obávám, že takhle obsáhlé téma se Ti spíš nevejde do plánovaných deseti minut. Všechny části pěkně navazují a líbí se mi logický postup a přechod mezi jednotlivými oblastmi, kterých se chceš v rámci webináře dotknout.
  Pěkná práce :).

  Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s